top of page

Tieslietu ministrs Jānis Bordāns runā ar EVS dalībniekiem par Satversmi

Ceturtdien, 4. augustā, Ministru prezidenta biedrs, tieslietu ministrs Jānis Bordāns kā Satversmes vēstnesis Eiropas Vasaras skolā Palsmanē tikās ar latviešu jauniešiem no visas pasaules. Tikšanās notika Satversmes simtgadei veltītā, izglītojošā kampaņā “Es, Tu un Satversme” ietvaros.

Šogad Satversmes simtgades jubilejas gada izglītojošās kampaņas pavasara posmā 110 Satversmes vēstneši apmeklēja vairāk nekā 100 skolas visā Latvijā un iepazīstināja skolēnus ar valsts pamatlikumu, tā vērtībām un nozīmi mūsu ikdienā. Kampaņas otrais posms sāksies rudenī.

Papildu informācija:

Izglītojošā kampaņa “Es, Tu un Satversme” ir viena no daudzām aktivitātēm Satversmes simtgades gadā, ko organizē Tieslietu ministrija sadarbībā ar Izglītības un zinātnes ministriju. Informācija par Satversmes simtgadi (vēsture, mūsdienas, pasākumi) pieejama šeit, kā arī Tieslietu ministrijas un Izglītības un zinātnes ministrijas mājaslapās.


コメント


bottom of page