top of page

Tieslietu ministrs Jānis Bordāns runā ar EVS dalībniekiem par Satversmi

Ceturtdien, 4. augustā, Ministru prezidenta biedrs, tieslietu ministrs Jānis Bordāns kā Satversmes vēstnesis Eiropas Vasaras skolā Palsmanē tikās ar latviešu jauniešiem no visas pasaules. Tikšanās notika Satversmes simtgadei veltītā, izglītojošā kampaņā “Es, Tu un Satversme” ietvaros.

J.Bordāns uzsver: “Man ir liels gods piedalīties Eiropas Vasaras skolas organizētajā nodarbībā un stāstīt jauniešiem par mūsu valsts pamatlikumu. Tāpat ar lepnumu iepazīstināju jauniešus ar jurista profesiju un ar tieslietu ministra ikdienas darbu un lielākajiem izaicinājumiem. Izglītojošās kampaņas laikā Satversmes vēstneši ir izglītojuši vairāk nekā 5100 jauniešus Latvijā par Satversmi. Zināšanām nav robežu un jauniešiem, kuriem ir latviešu saknes, arī ir jāizprot mūsu valsts pamatlikums un tajā ietvertās vērtības.”

Šogad Satversmes simtgades jubilejas gada izglītojošās kampaņas pavasara posmā 110 Satversmes vēstneši apmeklēja vairāk nekā 100 skolas visā Latvijā un iepazīstināja skolēnus ar valsts pamatlikumu, tā vērtībām un nozīmi mūsu ikdienā. Kampaņas otrais posms sāksies rudenī.

Papildu informācija:

Izglītojošā kampaņa “Es, Tu un Satversme” ir viena no daudzām aktivitātēm Satversmes simtgades gadā, ko organizē Tieslietu ministrija sadarbībā ar Izglītības un zinātnes ministriju. Informācija par Satversmes simtgadi (vēsture, mūsdienas, pasākumi) pieejama šeit, kā arī Tieslietu ministrijas un Izglītības un zinātnes ministrijas mājaslapās.


bottom of page