top of page

Audzinātāji

Andris Locs_edited.jpg
5f81dd3f-1a44-412c-981c-3be7ec2da364.JPG

Andris Locs 

Mani sauc Andris. Es esmu universitātes students Anglijā. Studēju arhitektūras tehnoloģiju. Paralēli strādāju kopā ar tēti ģimenes uzņēmumā par CAD tehniķi. Brīvajā laikā dodos uz Londonu, lai turpinātu dejot latviešu dejas. Šogad būšu Dziesmu un deju svētku dalībnieks. Par interesēm - man ļoti patīk ceļot un mani interesē viss saistīts ar vilcieniem un to infrastruktūru.

mikus smidss.jpeg

Čau, mani sauc Mikus un esmu no Rīgas. Brīvajā laikā sportoju spēlēju ģitāru un atpūšos, toties ikdienā mācos Mārupes Valsts Ģimnāzijā un spēlēju grupā. Šī būs mana 4 reize EVS un nevaru to sagaidīt!

Luīza Bērziņa

Mani sauc Luīza. Pašlaik studēju Vides inženierzinātnes Vīnes Tehniskajā Universitātē un skandināviku Vīnes Universitātē. Kad atrodās kāds brīvāks laiks es labprāt lasu, dziedu latviešu korī, pavadu laiku dabā, kā arī izpalīdzu EVS plānošanā. Vasaras pavadu Latvijā, kur arī drīz atgriezīšos. Tiekamies !

IMG_2225.jpeg

Sveiki visiem! Mani sauc Indra Lindholma un būšu audzinātāja EVS otro gadu. Esmu no Zviedrijas, Stokholmas. Šogad es esmu pārsvarā ceļojusi apkārt Āzijā bet kad nauda izbeidzās sanāca strādāt pārtikas vaikalā. Šobrīd esmu ”unemployed”, vai kā es to saucu - man ir vasaras brīvlaiks. Pēc vasaras man ir plāns turpināt mācības.

Kristiāns Lindholms

bottom of page