top of page

EVS 2019 SVARĪGA INFORMĀCIJA

1. Telefona numuri

 

Ilze Atardo: +371 29223864

Kārlis Svilāns: +371 20091648

Aira Priedīte (administrācijas lietas):  +371 27820892

Līnīte Zobens-East (administrācijas lietas): +44 7835 699 322

 

2. Kopīgā iz/atbraukšana ar autobusu

 

Izbrauksim no Rīgas, Prezidenta pils (krastmalas pusē) 28.jūlijā plkst. 12.00

 

Liels lūgums ierasties laicīgi!  Ja kaut kas neparedzēts/neplānots atgadās, vai kāds, kurš pieteicies braucienam ar autobusu tomēr nebrauc, lūdzu paziņot uz kādu no augstāk minētajiem telefonu numuriem (skat. 1. punktu).

Pa ceļam no plkst. 14.30 paredzētas aktivitātes Cēsīs – Cēsu pils torņa jaunā virtuālā ekspozīcija, kā arī viduslaiku skrējiens ar uzdevumiem pa Cēsīm.

Ja kāds Cēsīs pievienosies ar personīgo auto, lūdzu par to paziņot Ilzei Atardo +371 29223864  līdz 23.jūlijam. lai laikus zinātu cilvēku skaitu.

Visi tiek gaidīti Dauguļos no  17.30.

 

 

Atpakaļ autobuss no Dauguļiem izbrauks plkst 11.00 un paredzētas nelielas pieturas Dikļos, Limbažos un kādā jaukā vietā pie jūras. Rīgā ieradīsimies apmēram plkst.17.00 tajā pašā vietā, no kuras izbraucam – pie prezidenta pils Daugavas pusē.

 

3. Privātbraucēji

 

Lūgums Dauguļos neierasties pirms plkst. 17.30!

 

EVS rīkotāji neuzņemas atbildību par EVS dalībniekiem, kuri ieradīsies agrāk un tiks atstāti bez uzraudzības!

 

EVS beigās lūgums dalībniekus izņemt pirms plkst. 11.00!

 

4. Veselība

 

Lūgums visiem ņemt līdzi Potēšanās kartes/grāmatiņas - Latvijas likumi par dalībnieku, skolotāju un audzinātāju veselību ir ļoti stingri.

Kā arī noteikti ņemiet līdz Eiropas Savienības veselības kartiņas, lai nerastos sarežģījumi nepieciešamības gadījumā apmeklējot ārstus. (Cerēsim, ka šādas situācijas neradīsies!).

 

Ārpus Eiropas dzīvojošo dalībnieku vecāki, lūdzu parūpējieties, lai Jūsu bērni ir apdrošināti un veselības aprūpes gadījumos mums nerodas sarežģījumi. Ja, radīsies izdevumi saistīti ar Jūsu bērnu veselības aprūpi, tie būs jāsedz Jums.

 

Visiem EVS 2019 dalībniekiem ir jāiesniedz izziņa no ğimenes ārsta.

 

 

 

Izvilkums no MK noteikumiem par ārsta izziņām:

"13.2. ja dalībnieks piedalās diennakts nometnē, – triju mēnešu laikā pirms nometnes darbības uzsākšanas izsniegtu ģimenes ārsta vai ārstējošā ārsta izziņu (vai tās kopiju, uzrādot oriģinālu) par dalībnieka veselības stāvokli un rekomendācijām (izņemot dalībniekus, kuru veselības aprūpe tiek uzraudzīta normatīvajos aktos par sportistu un bērnu ar paaugstinātu fizisko slodzi veselības aprūpi un medicīnisko uzraudzību noteiktajā kārtībā).";

 

Šis ir ļoti svarīgi pilnīgi visiem dalībniekiem. Ja Jūs dzīvojiet ārpus Latvijas robežām, lūdzu dodieties pie savas ģimenes ārsta un lūdziet, lai uzraksta šādu izziņu/vēstuli. Pēc likumdošanas šī izziņa/vēstule drīkst būt tās valsts valodā, kurā dalībnieks faktiski dzīvo.

 

“14. Ārvalstnieki primārās veselības aprūpes ārsta izziņas iesniedz atbilstoši mītnes valsts normatīvo aktu prasībām.”

 

Lūdzu mēģinām šo punktu pēc maksimālām iespējām izpildīt. Ja tomēr nesanāk vai ir kādas ķibeles, lūdzu, sazinieties!

 

Ja, jūsu bērniem ir nepieciešams lietot kādus medikamentus lūdzu par to informējiet EVS vadību un ar konkrētiem norādījumiem (būtu parocīgi, ja jūs šo informāciju sagatavotu rakstiski un iesniegtu vadībai pie autobusa pirms izbraukšanas vai vēl labāk laicīgi uzrakstot e-pastu: info@eiropasvasarasskola.com.

 

5. Noslēguma koncerts

 

Sestdien 10.augustā, plkst. 16.00

 

Aicinām dalībnieka vecākus, vecvecākus, radus un interesentus uz Eiropas Vasaras Skolas noslēguma sarīkojumu!

 

Pēc priekšnesumiem un koncerta visiem būs iespēja kopīgi pavakariņot! Detaļas tiks precizētas tuvākā laikā.

 

6. Veģetārieši/vegāni

 

Veğetāriešu ēdienu būs iespējams saņemt tiem dalībniekiem, skolotājiem un audzinātājiem, kuri savlaicīgi mūs par to ir informējuši. Nometnes laikā ēšanas paradumus mainīt nebūs iespējams!

 

7. Ieteikumi kofera saturam

 

 • lūgums noslēguma pasākuma vizuālai vienotībai teātra izrādē  paņemt līdzi vienkrāsainu gaišu T- kreklu, kuru uz vietas apgleznosim  atbilstoši lomām.

 • savukārt, priekš deju priekšnesumiem vēlams balts krekls/ blūze

 • Drēbes saulainam, lietainam laikam, kā arī sporta aktivitātēm (noteikti pārliecinieties, ka jums ir līdzi rezerves apavi). Ņemiet vērā, ka drēbes ar garām piedurknēm un gariem bikšu stariem būtu noderīgas, lai pasargātos no nevēlamiem ērču kodieniem tajās reizes, kad sanāks iet pastaigās pa mežu. 

 

 • Lai arī EVS laikā būs pieejama veļas mazgājamā mašīna, lūgums līdzi ņemt pietiekamu daudzumu ar apakšveļu un zeķēm.

 

 

 • Peldēšanas lietas (dvieli, peldkostīmus, peldbikses).

 • Personīgās higiēnas lietas (ķemmes, zobu birstes, zobu pastas, dvieli utt.), Odus un citu kukaiņu atbaidošus līdzekļus (īpaši tiem dalībniekiem, kuriem nav ērču encefalīta potes), saules aizsargkrēmus, medikamentus.

 

 • Pošu grāmatiņas un ārstu izziņas (ja ir nepieciešamība ņemt līdzi pases, lidojumu biļetes un tamlīdzīgas lietas, tās vajadzēs nodot EVS vadībai uz nometnes laiku)

 

 

 • Kabatas naudu ne vairāk kā 35-40 eiro (dalībniekiem būs iespējams apmeklēt veikalu, lai iegādātos kādu kārumu vai saldējumu).

 

 • Mūzikas instrumentus (ja ir iespēja atvest noteikti noderēs vakara pasākumos. Ja jums mājās ir kokle, lūdzu ņemiet līdzi!

 

8. Mājās atstājamās lietas

 

 • Vērtslietas, nažus, šķiltavas (EVS ir nesmēķētāju nometne) un tamlīdzīgas lietas.

 • Ļoti nopietni pārdomājiet mobile telefonu līdzņemšanu, ja vecāki vēlas ar savām atvasēm sazināties EVS laikā, tad noteikti var zvanīt uz augstāk minēto atbildīgo darbinieku telefonu numuriem. Vēsture ir arī pierādījusi, ka pēc pirmajām pāris dienām Jūs savas atvases nemaz nevarēsiet sazvanīt, jo viņi būs super iedzīvojušies un aizņemti aizraujošās nodarbībās.

 • Pastāv iespēja, ka vadība jums prasīs nometnes sākumā atdot savus mobīlos, lai tie netraucē nometnes laikā.

 • Fotogrāfijas, kuras tiks uzņemtas nometnes laikā tiks pārsūtītas pēc nometnes un lejuplādējamas no linka www.failiem.lv

 

EVS VADĪBA NEUZŅEMAS NEKĀDU ATBILDĪBU PAR PAZUDUŠĀM VĒRTSLIETĀM, NAUDU, MOBILIEM TĀLRUŅIEM UTML.

 

Nekādā gadījumā neņemam līdz datorus un planšetdatorus.

 

Gatavojamie, uzkrājam enerğiju, ņemam līdz labu omu un tiekamies 28.jūlijā!

 

 

Ja jums ir jautājumi vai ierosinājumi, droši rakstiet: info@eiropasvasarasskola.com

Nometnes laikā sazināties tieši ar vadītāju  - Ilze Atardo +371 29223864 , ilze.atardo@gmail.com

 

Ar sveicieniem,

Jūsu EVS komanda

bottom of page